Pielęgnacja dłoni i stóp:

O nasze dłonie i stopy powinniśmy dbać tak samo jak o skórę twarzy. W Finesse oferujemy zabiegi manicure, pedicure oraz zabiegi typu SPA dla dłoni i stóp. Wszystkie usługi wykonujemy na cenionej firmie OPI, dając gwarancję pełnego zadowolenia i trwałości wykonanej usługi.

Szczególnie polecamy:

Manicure / Pedicure GelColor by OPI

GelColor nie jest lakierem hybrydowym! Jest delikatnym żelem, przepuszczającym powietrze, niewiążącym się mocno z paznokciem, dzięki czemu nie niszczy płytki. GelColor to przede wszystkim idealny kolor, wysoki połysk bez zarysowań i trwały (nawet do 3 tygodni) manicure, który nie niszczy płytki.

Manicure / Pedicure SPA

Zabiegi SPA dla dłoni i stóp oparte są o pobudzające zapachy rumianku i mięty lub tropikalnych owoców, dzięki którym zabieg jest wyjątkowo relaksujący, przywracający równowagę i spokój. W skład zabiegów wchodzą cztery idealnie dobrane produkty: soak do kąpieli dłoni lub stóp, aromatyczny scrub, nawilżająco-odżywcza maska oraz balsam do masażu.

(Po najechaniu kursorem myszki na usługę w cenniku znajdującym się poniżej - rozwinie się jej opis).

Manicure bez malowania / lub z odżywką Klasyczny manicure składający się z kąpieli wodnej, opiłowania paznokci i odsunięcia skórek lub ich ewentualnego usunięcia. Na koniec manicure aplikowany jest balsam odżywczy dla dłoni z krótkim masażem.
Czas zabiegu: ok 40 min.

40 zł

Manicure z malowaniem Klasyczny manicure do którego po kąpieli wodnej wykonany jest peeling owocowy mający na celu usunięcie obumarłego naskórka i wygładzenie dłoni. Manicure zakończony jest malowaniem paznokci i aplikacją balsamu odżywczego, na którym wykonany jest krótki masaż.
Czas zabiegu: ok 60 min.

50 zł

Manicure french

60 zł

Manicure SPA z malowaniem Manicure SPA proponowany przez firmę OPI to klasyczny manicure w połączeniu z zapachową kąpielą dłoni, peelingiem, odżywczo-nawilżającą maską oraz masażem na regenerującym dłonie balsamie. Cały zabieg wykonany jest w dwóch zapachach do wyboru: rumianek i mięta lub tropikalne owoce.
Czas zabiegu: ok 90 min.

70 zł

Manicure GelColor GelColor to najnowocześniejsza technologia lakieru utwardzanego w świetle UV, zapewniająca trwałość manicure (nawet do 3 tygodni) i wysoki połysk koloru. Malowanie paznokci lakierem GelColor poprzedzone jest wykonaniem manicure bez moczenia dloni z wykorzystaniem produktów OPI.
Czas trwania: ok 60-90 min.

120 zł

Manicure GelColor French

130 zł

Malowanie + opiłowanie paznokci

20 zł

Malowanie french + opiłowanie paznokci

30 zł

Zdjęcie manicure GelColor

20 zł

Zabieg parafinowy na dłonie

35 zł

Pedicure bez malowania lub z odżywką Klasyczny zabieg pedicure oparty jest na kąpieli wodnej, opracowaniu paznokci, odsunięciu skórek oraz usunięciu nagromadzonego naskórka na powierzchni stóp metodą frezowania. Zabieg zakończony jest masażem na balsamie odświerzającym do stóp oraz ewentualnym pomalowaniu paznokci odżywką.
Czas zabiegu: ok 70 min.

90 zł

Pedicure z malowaniem Klasyczny zabieg pedicure oparty jest na kąpieli wodnej, opracowaniu paznokci, odsunięciu skórek oraz usunięciu nagromadzonego naskórka na powierzchni stóp metodą frezowania. Zabieg zakończony jest pomalowaniem paznokci lakierem oraz masażem na balsamie odświerzającym do stóp.
Czas zabiegu: ok 60-70 min.

100 zł

Pedicure french

110 zł

Pedicure leczniczy Pedicure leczniczy przeznaczony jest dla osób z modzelami, odciskami i wrastającymi paznokciami. Zabieg oparty jest na kąpieli wodnej, opracowaniu paznokci – również wrastających, odsunięciu skórek oraz usunięciu modzeli, odcisków i nagromadzonego naskórka na powierzchni stóp metodą frezowania. Zabieg wykończony jest malowaniem paznokci oraz masażem na balsamie odświerzającym do stóp.
Czas zabiegu: ok 90 min.

150 zł

Pedicure SPA Pedicure SPA proponowany przez firmę OPI to klasyczny pedicure w połączeniu z zapachową kąpielą, peelingiem, odżywczo-nawilżającą maską oraz masażem stóp. Cały zabieg wykonany jest w dwóch zapachach do wyboru: rumianek i mięta lub tropikalne owoce.
Czas zabiegu: ok 90 min.

120 zł

Pedicure GelColor GelColor to najnowocześniejsza technologia lakieru utwardzanego w świetle UV, zapewniająca trwałość pedicure (nawet do 3 tygodni) i wysoki połysk koloru. Malowanie paznokci lakierem GelColor poprzedzone jest klasycznym pedicure wykonanym na produktach OPI.
Czas trwania: ok 90 min.

140 zł

Pedicure GelColor french

150 zł

Malowanie + opiłowanie paznokci

30 zł

Malowanie french + opiłowanie paznokci

40 zł

Zdjęcie pedicure GelColor

20 zł

Zabieg parafinowy na stopy

40 zł

Manicure + pedicure bez malowania / lub z odżywką

120 zł

Manicure + pedicure z malowaniem

140 zł

Manicure + pedicure French

150 zł

Manicure + pedicure GelColor

220 zł

Manicure + pedicure GelColor french

250 zł

Przedłużenie paznokci żel / akryl

140 zł

Utwardzenie naturalnej płytki

100 zł

Uzupełnienie żelu / akrylu

100 zł

Zdjęcie żelu / akrylu + manicure

80 zł

Naprawa paznokcia

15 zł

Ozdoba / Cyrkonia

1 zł